sowie

KibicPlus - Strefa Kibica

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Rajd na Szczyt z okazji 5. Urodzin Wieży na Trójgarbie
2023-12-22 13:28

Jak ten czas szybko leci….trudno uwierzyć, że nasza Królowa Trójgarbu (mamy nadzieje, że w pełni zgadzacie się z tym określeniem) kończy za kilka dni 5 lat. Z tej okazji organizujemy Rajd Masywem Trójgarbu, aby świętować z naszą Jubilatką.


Na szczycie czekać na Was będzie rozgrzewający poczęstunek. Chcecie nam potowarzyszyć? Wybierzcie się z nami trasą familijną w sobotę – 30 grudnia. Startujemy o godz. 11.00 z boiska sportowego w Witkowie.
Mamy również nie lada gratkę dla ceniących sobie aktywny wypoczynek w szybszym tempie, a mianowicie Sylwestrowy II Bieg 12x Trójgarb Charytatywnie (szlakiem niebieskim). Pożegnanie 2023 Roku i powitanie Nowego 2024 Roku - tylko na Masywie Trójgarbu! Start o godz. 4:00, wiata przy niebieskim szlaku, Witkowskie Rozdroże.

 

Źródło: czarny-bor.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: