sowie

KibicPlus - Strefa Kibica

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
24 godzinny Bieg Charytatywny - Boguszów-Gorce 2-3.12.2023
2023-10-24 13:23

W dniach 2-3 grudnia 2023 r. Grupa Biegowa Dzikowiec zaprasza do udziału w 24 godzinnym Biegu Charytatywnym, z którego całe wpisowe zostanie przekazane dla Nataszy Liedke. Celem zbiórki jest uzbieranie funduszy na kolejny turnus rehabilitacyjny dla 12-letniej mieszkanki Boguszowa-Gorc cierpiącej na Zespół Coffina-Siris.


"Cegiełka" za start w biegu to minimum 30 zł - poprzez wpłatę na konto zbiórki - pomagam.pl/b37d3g w tytule wpłaty: swoje imię i nazwisko, DAROWIZNA bieg 24H dla NATASZY

 

Miejsce: Ośrodek „Góra Dzikowiec” w Boguszowie-Gorcach

 

START: sobota - 02.12.2023 – od godz. 12:00
KONIEC: niedziela - 03. 12.2023 – do godz. 12:00

 

To Wy wybieracie, o której godzinie ruszycie na trasę. Ważne żeby zakończyć do 12:00, 3 grudnia TRASA to ok. 6,7 km pętla pod Dzikowcem - znana wielu osobom - trasa Nor-Dzika Będzie można ją pokonać 1 raz, a najwięksi śmiałkowie nawet i 24?! A może więcej pętli - limit to 24 godziny! Trasa przebiega w terenie leśnym, bez dużych przewyższeń. Ścieżki leśne, szutrowe i kamieniste, na odcinkach trasa może być błotnista i podmokła, w grudniu - może być trochę śniegu... ale nie musi.

 

Można biec, iść z kijami, spacerować, iść/biec z psem - technika dowolna
Więcej informacji już wkrótce na facebook.com/events/641975104691912 ... obserwujcie i wspierajcie zbiórkę.

 

Zapraszamy WSZYSTKICH - tych dużych i tych małych biegaczy też!
Dla najwytrwalszych NAGRODY!

 

Dla WSZYSTKICH medale!

 

Zespół Coffina-Siris - zespół wad wrodzonych, uwarunkowany mutacjami genetycznymi. Opóźniony rozwój psychoruchowy, niepełnosprawność intelektualna, opóźniony rozwój mowy czy obniżone napięcie mięśniowe to tylko niektóre z problemów z jakimi zmaga się dziewczynka.

 

Zapraszają:
- Grupa Biegowa Dzikowiec
- Gmina Miasto Boguszów-Gorce
- Ośrodek Sportu i rekreacji w Boguszowie-Gorcach
- Ośrodek „Góra Dzikowiec” w Boguszowie-Gorcach

 

Bo razem można więcej!
Do zobaczenia w Boguszowie-Gorcach!

 

Źródło: starebogaczowice.ug.gov.pl/Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: