sowie

KibicPlus - Strefa Kibica

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Spotkanie z medalistką olimpijską z Kamiennej Góry
2023-07-26 13:40

Burmistrz Kamiennej Góry, Janusz Chodasewicz, pogratulował sukcesów sportowych Oliwii Igielskiej, gimnastyczce sportowej z Kamiennej Góry, zdobywczyni czterech medali podczas XVI Światowych Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych, które odbyły się w Berlinie.


14-letnia Oliwia jest uczennicą Zespołu Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze i zawodniczką klubu Olimpiad Specjalnych „PODAJ RĘKĘ” Kamienna Góra.

Na spotkanie przyszła ze swym trenerem Jackiem Englerem i wychowującą ją babcią Bogusławą Hoffmann.

Oliwia podczas igrzysk w Berlinie zdobyła cztery srebrne medale w gimnastyce sportowej za: układ ćwiczeń na równoważni, układ na poręczach asymetrycznych, skok gimnastyczny oraz w wieloboju.

Berlińskie igrzyska trwały dwa tygodnie. Wzięło w nich udział 7 tysięcy zawodników, którzy rywalizowali w 26 dyscyplinach. Ich zmaganiom przyglądało się pół miliona widzów.

 

Źródło: kamiennagora.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: