sowie

KibicPlus - Strefa Kibica

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Modernizacja infrastruktury sportowej bielawskiej SP 10
2023-07-19 12:54

W dniu 30 czerwca 2023 r. zakończone zostały prace budowlane dotyczące kompleksowej modernizacji infrastruktury sportowej Szkoły Podstawowej nr 10 z Oddziałami Sportowymi im. Polskich Olimpijczyków mieszczącej się przy ul. Parkowej 6 w Bielawie.


W ramach inwestycji zrealizowano 2 zadania polegające na renowacji:

 

  •  kompleksu sportowego ORLIK 2012 (w tym: boisk do piłki nożnej i koszykówki, budynku szatniowo-sanitarnego oraz ogrodzenia i piłkochwytów)
  •  bieżni i skoczni do skoku w dal

 

Oba przedsięwzięcia zrealizowała firma ALPA CONSULTING z Jawiaszowic.
Łączny koszt inwestycji wyniósł 974.907,47 zł. Co ważne Gmina Bielawa zdobyła na ten cel dotację z rządowego programu "Sportowa Polska", w kwocie 344.200 zł, która stanowiła 35,3 % wartości wszystkich nakładów.

 

Jesteśmy przekonani, że po wykonanej modernizacji znacząco poprawią się warunki organizacji, nie tylko zajęć dla uczniów z SP 10, ale także i dla wielu sportowców z organizacji pozarządowych, korzystających z przedmiotowej infrastruktury.

 

Źródło: um.bielawa.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: