sowie

KibicPlus - Strefa Kibica

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Patronat Honorowy nad 34. Sudecką 100
2023-02-14 13:46

Po raz kolejny już w historii wydarzenia, jego Patronem Honorowym został Starosta Powiatu Wałbrzyskiego - Krzysztof Kwiatkowski. Nie lada osiągnięciem jest także zdobycie Patronatu Honorowego Cezarego Przybylskiego - Marszałka Województwa Dolnośląskiego!


Jest nam niezmiernie miło! Dziękujemy również Zarządowi Powiatu Wałbrzyskiego za pozytywne rozpatrzenie naszego wniosku o dofinansowanie 34. Sudeckiej 100 w Boguszowie-Gorcach.

 

Drodzy Ultrasi i Ultraski te wszystkie wysiłki związane z pozyskiwaniem środków z zewnątrz to dla Was. Mamy nadzieję, że przypadną Wam do gustu nasze starania ulepszenia naszego najstarszego ultramaratonu w Polce.

 

Informujemy również, że już część tegorocznej NOWEJ TRASY (ok. 42-45 km) jest sprawdzana przez naszych testerów z Grupy Biegowej Dzikowiec. Sprawdzamy odległości na różnego rodzaju miernikach – jak sami wiecie każdy producent ma swój sposób pomiaru i często powstają różnego rodzaju rozbieżności.

 

Do zobaczenia na STARCIE!

 

Źródło: sudecka100.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: