sowie

KibicPlus - Strefa Kibica

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Zmiana TRASY oraz METY 34. Sudeckiej 100!
2023-01-27 13:46

W tym roku wyjątkowo trasa i miejsce mety Sudeckiej 100 zostanie zmieniona. Związane jest to z inwestycjami realizowanymi w okolicy. Zapraszamy do zapoznania się z informacją.


Zmiana TRASY oraz METY 34. Sudeckiej 100 w związku z realizowanymi inwestycjami i zadaniami w okolicy jak i w samym Boguszowie-Gorcach. Są to m.in. likwidacji wiaduktu, po którym przebiegała trasa; remont stadionu na Górze Parkowej (dotychczasowa meta) oraz prace związane z budową obwodnicy Boguszowa-Gorc. Na dniach zamieścimy ROBOCZĄ wersję trasy, abyście mogli “rzucić na nią okiem”.

 

Wersja gps czy gpx zostanie zamieszczona na stronie sudecka100.pl po wyruszeniu na trasę w sprzyjających warunkach. META 42 oraz 100 km będą zlokalizowane na stadionie sportowym OSiR przy ul. Olimpijskiej w Boguszowie-Gorcach – ok. 3 km od miejsca startu.

 

Miejsce STARTU czyli, boguszowski rynek – bez zmian.

 

Przypominamy, że zapisy na 34. Sudecką 100 ruszają już 1 stycznia 2023 r. o godz. 0:00! Link do zapisów – https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=7469

 

Źródło: sudecka100.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: