sowie

KibicPlus - Strefa Kibica

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Pobyt młodych zawodników Górnika Wałbrzych w Bydgoszczy
2014-09-09 14:34

W tegoroczne wakacje młodzi zawodnicy Górnika Wałbrzych przebywali na obozie w Bydgoszczy, gdzie kierownikiem drużyn juniorskich jest Jarosław Kowalczyk. Gościli oni na obiektach sportowych klubu Zawisza. Grupa liczyła 34 zawodników, a ich trenerami byli: Maciej Jaworski i Robert Bubnowicz. Zawodnicy uczestniczy w licznych treningach. Przede wszystkim doskonalono technikę indywidualną i grę defensywną. Podczas treningów korzystali z: boiska trawiastego i sztucznego, tartanowej bieżni lekkoatletycznej, bazy odnowy biologicznej oraz trasy biegowej w lesie sosnowym. Młodsi juniorzy rozegrali tam zwycięski sparing z Gdynią Gdańsk z wynikiem 3:0 i zremisowali w sparingu z Elaną Toruń. Gole wbili dwaj zawodnicy: Długokęcki i Machura. Natomiast starsi juniorzy przegrali z Chemikiem Bydgoszcz i z drużyną seniorską BKS Bydgoszcz. Zwycięstwo przyniósł im dopiero sparing z Elaną Toruń, którą pokonali wynikiem 4:0. Gole strzelili trzej zawodnicy: Bronisławski, Młodziński i Arski - dwa razy. Młodzi zawodnicy w mieszanym składzie zagrali również mecz z drużyną Wdą Świecie, którą pokonali wynikiem 4:1.


Obóz został zorganizowany z nastawieniem na trening. Priorytetem było poprawienie motoryki juniorów Górnika Wałbrzych oraz doskonalenie i organizowanie gry defensywnej. Mimo wyczerpujących treningów nie zbrakło czasu na wypoczynek i relaks. Juniorzy do swojej dyspozycji mieli kryty basen i otwarte kąpieliska w okolicach Bydgoszczy. Mogli również aktywnie wypoczywać grając w piłkę plażową czy siatkówkę. Młodzi zawodnicy po obozowym pobycie w Bydgoszczy przywieźli mnóstwo niezapomnianych wrażeń.Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: