Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Potwierdził formę
2014-08-11 10:39

W klubie Citisports we Wrocławiu odbył się Indywidualny Puchar Badmintona w ramach Polskiej Ligi Badmintona. Był to turniej finałowy podsumowujący całoroczne rozgrywki 2013/2014.
Przez cały sezon odbyło się 56 turniejów na terenie całej Polski. Mogli w nich startować profesjonaliści jak i amatorzy. Służyły propagowaniu tej dyscypliny olimpijskiej. W rankingu Open notowanych było 635 zawodników, a w sumie 1202. W turnieju finałowym wystartowało 64 najlepszych. Świetnie wypadł w nim wałbrzyszanin Michał Szymczak. Wygrał te zawody jak i całe rozgrywki. W finale pokonał zawodnika z Puszczykowa – J. Janaszka ( 21:16, 21:16). Michał ponadto wygrał miksta z K. Rogalską wygrywając w finale z parą wrocławską Grabek- Średnicka (21:13, 21:20).