Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Górnik PWSZ Wałbrzych pany!
2012-04-25 12:14

Do sześciu wzrosła liczba spotkań Górnika PWSZ bez porażki, a także straty bramki. W środowym meczu w Gdyni nasi pokonali miejscowy Bałtyk 1:0. Jedynego gola zdobył strzałem z rzutu wolnego Marcin Morawski. To nie był być może porywający pojedynek, ale czy za dwa dni ktoś będzie pamiętać coś więcej oprócz wyniku, który potwierdził doskonałą wiosnę w wykonaniu wałbrzyszan? W pierwszej połowie oprócz dwóch okazji gospodarzy niewiele się działo. Rywal próbował znaleźć sposób na defensywę, ale ta sztuka nie udała się mocniejszym i potężniejszym tej ligi, dlaczego zatem miałaby się udać autsajderowi rozgrywek? Druga odsłona przyniosła zwycięskie trafienie Górnika PWSZ. W 57 minucie przed polem karnym Bałtyku faulowany był Jan Rytko.

Do piłki podszedł Marcin Morawski, którego mocny i precyzyjny strzał zaskoczył Bartosza Kanieckiego. Po stracie gola miejscowi próbowali wypracować okazje do zdobycia wyrównania, ale tak naprawdę jedynie na próbach się skończyło. Tymczasem w 87 minucie biało-niebiescy mogli całkowicie pognębić przeciwników. Sam na sam z Kanieckim znalazł się Roman Maciejak, jednak zaledwie trafił w golkipera gospodarzy. Na szczęście powyższa sytuacja nie miała wpływu na losy spotkania, bowiem już znacznie wcześniej nasi przesądzili o kolejnej wygranej tej wiosny. Bartłomiej Nowak
Źródło: 30minut