Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
SMS ze Spały pogrążył Victorię
2012-01-18 11:41

Niby liczyliśmy się z porażką siatkarzy Victorii PWSZ z SMS-em PZPS I Spała, jednak gdzieś w głębi ducha wierzyliśmy w skromną chociażby zdobycz punktową wałbrzyszan. Niestety, rywal okazał się za silny. Gościom ze Spały wystarczyło niewiele ponad 75 minut, aby zwyciężyć pod Chełmcem 3:0. Po środowym pojedynku nasi siatkarze nadal okupują przedostatnią pozycję w tabeli. Pojedynek ze Spałą nie poprawił bowiem naszego dorobku punktowego, a przewaga nad zamykającą tabelę Juvenią Głuchołazy jest na tyle duża, iż mimo porażki z SMS-em wałbrzyszanie utrzymali 11. miejsce w klasyfikacji. Pojedynek sprzed dwóch dni toczył się pod zdecydowane dyktando wyżej notowanych rywali. To smutna wiadomość, jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, iż w pierwszym spotkaniu obu ekip dopiero tie-break wyłonił zwycięzcę, którym zostali przeciwnicy. W rewanżu tylu emocji niestety nie było. Tylko bowiem w pierwszej partii gospodarze prowadzili w miarę wyrównaną walkę z SMS-em. Mimo to Victoria PWSZ uległa 21:25. W kolejnej przyjezdni od pierwszych do ostatnich minut przeważali i zasłużenie wygrali 25:18. W trzecim secie po słabym początku wałbrzyszanie doprowadzili do remisu 9:9, a potem dzięki skutecznej grze wyszli na pierwsze w meczu prowadzenie 15:13.

Cóż jednak z tego, skoro przy stanie 15:15 jeden z gości stanął na zagrywce i zdobył 6 punktów z rzędu. W efekcie chłopcy Ignaczaka przegrywali 15:21, a po krótkiej wymianie ciosów 17:23. I choć nasi zdobyli jeszcze 3 punkty, to jednak musieli się pogodzić z porażką 20:25, a w całym meczu 0:3. Victoria PWSZ Wałbrzych - SMS I Spała 0:3 (21:25, 18:25, 20:25) Victoria PWSZ: Leński, Olszewski, Wierzbicki, Tomiałowicz, Jurczyński, Zieliński, Ostapiuk (l) oraz Radojewski, Gajek, Broj. Trener: Janusz Ignaczak Bartłomiej Nowak
źródło: 30minut